قوانین سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی کارپوش به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت کارپوش هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری کارپوش و سایر خدمات ارائه شده توسط کارپوش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کارپوش است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کارپوش از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کارپوش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کارپوش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. کارپوش به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– كاربر بايد فرم سفارش را با اطلاعات دقيق و صحيح تكميل كند و بديهي است در صورت اطلاعات ناقص يا نادرست سفارش كاربر قابل پيگيري و تحویل نخواهد بود.
– تحويل گيرنده سفارش بايد طبق نام و مشخصات سفارش دهنده باشد و در غير اينصورت فقط در صورت تاييديه خريدار و طبق رسيد و امضا تحويل خواهد شد.
– سفارشات تهران طی 24 ساعت تحويل داده ميشود.
– سفارشات شهرستان طي 3 الي 4 روز كاري تحویل داده ميشوند.

قوانین بازگرداندن محصول

در صورت ارسال اشتباه توسط فروشگاه با مغایرت در سفارش ثبت شده مشتری هزینه تا 7 روز پس از دریافت محصول بر عهده فروشگاه میباشد در غیر اینصورت هزینه عودت کالا با مشتری میباشد.

 

منو اصلی