شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کارپوش

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی کارپوش به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کارپوش و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی carpoosh.com از سوی کاربر است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سفارشات در شهر تهران با هماهنگی با مشتری توسط پیک ارسال می گردند. در سایر استان ها  سفارش ها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به شیوه پست پیشتاز یا از طریق ماهکس و تیپاکس ارسال می گردد.

مدت زمان تحویل کالا

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران با هماهنگی مشتری 1 روز کاری می باشد.

توجه سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند.

سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتی که قبل از ساعت 10:30 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد ، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

شرکت پست نیز معمولاً 48 تا 72 ساعت بعد سفارش را به مقصد خواهند رساند.

امکان استرداد محصول

در صورت هر گونه اشتباه از سوی فروشگاه اینترنتی کارپوش اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول، سریعا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا علت در اولین فرصت مشکل برطرف شود.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارشات

در زمان ارسال سفارش توسط شرکت پست، مشتری موظف است در حضور مامور پست و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت.

 هنگامی که سفارش تحویل گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند.

جستجوی محصولات

بازگشت به بالا
محصول به سبد خرید شما اضافه شده است