نصب مانیتور و قاب مانیتور اندرویدی

نصب مانیتور و قاب مانیتور اندرویدی در گذشته قطعات کوچک و آپشنال به عنوان بخشی اضافی از ویژگی های خودرو ارائه می شد، مانند شیشه های برقی که در گذشته به عنوان بخشی از خودروهای لوکس ارائه می شد، اما اکنون در بسیاری از خودروسازان یافت می شود. به خصوص در خودروهای سواری که به انتخاب خریدار یا به عنوان بخشی از خودروی دیگر (Car Option) به عنوان مزیت نسبت به خودرو در حالت اولیه که نمایشگر و مانیتور و قاب آن است در خودرو گنجانده شده است.

معرفی مانیتور فابریک اندروید

مانیتور خودرو دارای نمایشگر تصویری با صفحه نمایش لمسی یا کنترل دکمه ای است و در انواع و اندازه های مختلف تولید و به فروش می رسد. ظاهر مانیتور خودرو نیز برای بررسی الزامات فنی آن مهم است و یکی از مواردی که بر ارزش صفحه نمایش خودرو تاثیر می گذارد، ظاهر آن شبیه به SD/HD/FHD/F4 است.

سیستم مسیریاب شاید یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قابلیت های Winca Fabric Monitor باشد. گیرنده های ماشین مدرن با فناوری GPS داخلی. با استفاده از این دستگاه می توانید بهترین مسیرها را شناسایی کنید تا در اسرع وقت به مقصد برسید یا از شرایط ترافیکی جاده ها و خیابان ها مطلع شوید. GPS داخلی دارای ویژگی های پیشرفته، صفحه نمایش واضح، ناوبری با کنترل صوتی و ردیابی مسیر است. دیگر لازم نیست به تلفن ها و دیگر سیستم های روتر گران قیمت تکیه کنید.

نصب مانیتور و قاب مانیتور اندرویدی

نصب مانیتور و قاب مانیتور اندرویدی

آموزش نصب مانیتور اندروید

از آنجایی که نحوه نصب دستگاه تلفن اندرویدی مطابق با استانداردهای فنی آن است، کارشناسان باید علاوه بر رعایت استانداردهای فنی، هنگام اتصال آن ها به گوشی الکترونیکی برای نصب این دستگاه ها دقت زیادی داشته باشند.
زیرا اگر اتصالات بین مانیتور و سیستم الکتریکی خودرو به خوبی برقرار نباشد، سیستم مانیتورینگ یا سیستم برق خودرو ممکن است دچار مشکلات اساسی شده و از کار بیفتد.برخی از مانیتورها قابلیت کنترل برخی از سیستم های خودرو مانند سیستم های سرمایش و گرمایش، کنترل آینه و … را دارند.همچنین امکان بررسی سایر شرایط خودرو مانند میزان بنزین، روغن، سلامت قسمت های مختلف خودرو و … نیز وجود دارد.برای استفاده صحیح نصب مانیتور،باید ارتباط بین قطعات خودرو و چک باید به خوبی برقرار باشد تا بتوانید از چک خودروی خود به درستی استفاده کنید.

فعال سازی قابلیت های نرم افزاری

پس از اینکه مانیتور اندروید به درستی نصب شد و تمامی اتصالات برقرار شد، نوبت به فعال سازی ویژگی های نرم افزار می رسد.
بسته به قدرت سخت افزاری مانیتور اندروید خود، باید:
تمام به روز رسانی سیستم عامل صفحه نمایش اندروید انجام شده است و آخرین نسخه های برنامه های مورد نیاز را روی آن نصب کرد.
همچنین برای مدیریت گوشی باید ارتباط بین تلفن همراه و مانیتور را بررسی کنید و مطمئن شد که این قابلیت به درستی کار می کند و در صورت وجود مشکل، مشکلات موجود را برطرف می کند.

مزایای استفاده از قاب مانیتور فابریک اندروید

مزایای استفاده از قاب مانیتور فابریک اندروید

یکی دیگر از ویژگی های جالب مانیتورهای خودرو این است که به خوبی برای اتصال به سنسورها، دوربین ها و میکروفون های خودروی شما مجهز هستند. این یک مزیت اضافه برای ایمن تر کردن خودروی شماست. آنها می توانند از بلوتوث داخلی خود برای جفت کردن دوربین عقب با حسگرهای مجاورت و جهت استفاده کنند. همچنین می‌توانید دوربین 360 درجه خودرو را انتخاب کنید که برای اطمینان از ایمنی شما، دید کاملی از آنچه در داخل و اطراف خودرو وجود دارد را به شما می‌دهد.

 

انواع قاب مانیتور

مانیتور خودرو یکی از آپشن هایی است که مشتریان زیادی دارد. از آنجا که بسیاری از خودروهای تولید داخل و حتی نمونه‌های خارجی، به طور پیش‌فرض دارای مانیتور نیستند؛ و یا پس از ایرانیزه شدن خودرو، این امکان از روی آنها برداشته شده است؛ طبیعی است که چنین محصولی مشتریان زیادی داشته باشد.

قاب به همراه کابل‌های مختص خودرو می‌باشد که برای نصب مدیا هیچگونه آسیبی به کابل‌های اصلی خودرو وارد نشود. براحتی قابل نصب است به طوری که خود مشتری نیز می‌تواند نصب را انجام دهد.

انواع قاب مانیتور عبارتند از:

  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل پژو 206
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل پژو 405
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل پژو 207
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل پژو پارس
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل رنو L90 تندر 90
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل رنو ساندرو
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل MVM 315
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل MVM 530
  • قاب مانیتور اندروید به همراه کابل آریزو 5

این محصول باکیفیت را می توانید از فروشگاه اینترنتی لوازم اسپرت خودرو کارپوش خریداری نمایید.